whatsapp

Antalya'nın En İyi Kulak Burun Boğaz Doktorlarından
Op. Dr. Ümit Küçüktepe

Antalya KBB Uzmanı

Kulak burun boğaz ve baş boyun cerrahisi uzmanı Op.Dr. Ümit Küçüktepe, Antalya'da hizmet veren en iyi kulak burun boğaz (KBB) doktorlarından birisidir.

2014 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini Yüksek Onur Belgesi ile tamamlayarak mezun olmuştur. Daha sonra Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma hastanesinde kulak burun boğaz ve baş boyun cerrahisi ihtisasini başarıyla tamamlayarak Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı unvanını almaya hak kazanmıştır.

Op.Dr. Ümit Küçüktepe hem ihtisas sırasında hem de sonrasında yurt içinde ve yurt dışında burun sağlığı ve estetiği ile ilgili birçok kursa, bilimsel toplantıya ve kongreye katılımcı ve konuşmacı olarak iştirak etmiştir. Burun estetiği konusunda literatüre katkıda bulunduğu birden fazla yayını ve çalışması bulunan Op.Dr. Ümit Küçüktepe, asistanlık yıllarından beri rinoplasti ameliyatlarına yoğun ilgi göstermiş ve 1000’den fazla başarılı burun ameliyatı gerçekleştirmiştir.

Burun sağlığı ve estetiği alanındaki güncel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek danışanlarının hayatlarına dokunan Op.Dr. Ümit Küçüktepe, hastalarının rahat ve güvenli bir ameliyat süreci geçirmesi için gayretle çalışmaya devam etmektedir.

Kulak, Burun ve Boğaz alanında her türlü soru, talep ve görüşleriniz için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt vermekten mutluluk duyacağız.

Whatsapp İletişim